Erp12

Restaurant, PC Pos Çözümlerimiz

√ Cafe , Restaurant sektörü hızla gelişen büyüyen dolayısıyla rekabetin her geçen gün arttığı hızlı dinamik ve karmaşık yapısı ile yatırımcıların en etkin iş takibi ile rakiplerinden farklılık oluşturmak istedikleri bir sektördür.
√ Erp12 bu yapının en etkin ve rekabetci unsurlarının iyi bir gözlem ve geçmiş tecrübeleri ile hazırlanmış yapısı ile rekabetçi ortamda yatırımcısının yanındadır.
√ Erp12 hammaddelerin depoya girişinden imalat sürecini en etkin şekilde takip ederek üretim planlamasını kolaylaştırmaktadır.
√ Erp12 sipariş sürecinin yönetiminde android tabanlı cihazlar ile hızlı ve etkin siparişleme ve mutfağa iltim sağlamaktadır.
√ Erp12 garson ve kasa takibi konusundaki geçmiş tecrübesi ve yüzlerce işletme sahibi ile yapılan mülakatlar sonuncunda, art niyet ve garson kasa kayıplarının minimize edilmesi konusunda yatırıcısının yanındadır.
√ Erp12 etkin personel takibi stok takibi çek senet ve cari takibi ile işletmecisinin en yakın destekcisidir.

 

Cafe & Restaurant Sektörü

Restaurant sektörü çok zorlu ve ciddi bir sektördür. Restaurant sektöründe olmazsa olmazların başında üretim gelmektedir. Restaurant sektöründe bir ürünün üretim aşaması, maliyet hesabının yapılması, fire hesabı, genel giderler dahil olmak üzere ürünün henüz hammadde iken maliyet hesaplarının yapılması, satış fiyatlarının belirlenmesi ile başlamaktadır. 

Restaurant sektöründe sadece dokunmatik ekran, garson, android uygulaması ya da yazar kasa önemli bir rol teşkil etmiyormuş gibi gözükse de bütün işlemlerin bu cihazlar üzerinde olduğunu unutmamak gerekiyor. ERP12; Restaurant sistemleri konusunda yılların tecrübesi ile birlikte yeteneklerini ispatlamış durumdadır. Restaurant garson kontrolü, Mutfak kontrolü, Vezne’nin kontrolüne kadar uzanan bir yapı mevcuttur. Sizlerin de bildiği gibi restaurant işletmeciliği oldukça zor bir konudur. 

Restaurant , cafe sistemleri ile ilgili yeni uygulanacak olan, yeni nesil yazar kasa sistemleriyle tam entegre çalışması da söz konusudur. Patronun merkezde olmadan android cep telefonundan alabileceği raporlarımız kullanımınıza hazır şekilde programımız içerisinde yerini almıştır. 

Restaurant sistemlerinde kolay ve hızlı olmak mecburiyetindeyiz. Müşteri masaya oturduğu andan itibaren, Tablet menü verip buradan istediği yemeği seçebilir, seçtiği yemeğin özelliklerini fiyatlarını inceleyebilmektedir. Müşteri ürünlerini seçtiğinde direkt olarak garsonu tablet menü çağırmaktadır. Garson tabletten siparişi onaylar ve işlem başlamış olur. Burada müşteriye tablet menü vermeden de garsonun android el terminalinden hızlı ve kolay siparişi alma imkanı mevcuttur. Garson siparişi geçtiğinde mutfakta bulunan tablete, yazıcılara çıktı gönderir. Mutfak hazırlama safhasında işlemi bitirdiğinde tabletten işlemin bittiğini belirtir. Yemeğin hazır olduğu bilgisi garsona titreşim mesaj yolu ile iletir. Garson mutfaktan sipariş verilen malzemeleri alır ve müşterinin masasına bırakır. 

Bu arada İşletme Sahibi, işletmenin iç ve dış mekanların da neler olduğunu ve bizim çocuklar ne iş yapmış, ne durumdalar diye merak eder. 

Nakit, kredi kartı, banka, müşteri doluluk oranı, müşterinin ne yediğine veya ne içtiğine varıncaya kadar uzanan bir listeyi; PATRON UYGULAMASI ekranında izleyebilmekte detaylı raporlar alabilmektedir. 

Biz kaldığımız yerden devam edelim. Müşteri masasını değiştirmek istediğinde, garson sadece Android uygulamasında masa üzerine dokunması ile Masa Taşıma işlemi yapılmış olur.Masada birden fazla tüketici olduğunda,herbirinden aynı anda yapmış oldukları tüketim bedelleri tahsil edilebilir.

 

Perakende Sektörü

Perakende sektöründe, rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerden biridir. Sektör müşteri odaklı çalışma yaptığından kolay ve hızlı manevra yapması gerekmektedir. Perakende sektörünün sorunlarını piyasa şartlarına göre buradan yazmakla bitiremeyiz. Perakende sektörünün küçük işletmelerden tutun, Yerel zincirler, Ulusal zincirlere varan bir yönü de memleketimizde bulunmaktadır. Perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, perakende sektörüne hakim ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizleri ERP12 çatısında buluşturmuştur.

ERP12 de yapılan çalışmalardan biraz bahsetmek gerekirse, Ürünlerin barkodlanması, Depoların düzenlemesi, Ürünlerin sevkiyatı, Hızlı ürün fiyatlandırma ve istediğiniz dizaynlara göre etiket yapabilme, yazar kasalara bilgi gönderimi ve alımları, bütün terazilerle uyumlu çalışması, depolarınızdaki stok durumlarının incelenmesi ve seviyesi düşen stokların hızlı bir şekilde üretici firmalara siparişlerinin hazırlanması, Android cihazlarla tam uyum içinde entegre çalışması, depo sevkiyatları,sayım,mal kabul, şubesel bazda sipariş onaylarına kadar ilerleyen senaryolar ve buna bağlı sektörün daha bir çok istekleri bizlerde mevcuttur. Uygulama alanında gerçekleştirdiğimiz sistemler doğrultusunda sektörün bütün olarak düşünülmüş olup ERP12 de sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığımızı bilmenizi isteriz.