Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev

Akıllı Ev sisteminde tüm özellikler bir arada

Akıllı Ev Kontrolü

Alarm Yönetimi

Görüntülü Diafon

Huzurlu Yaşam

Audio Akıllı Ev hayatınıza değer katar… Tek bir dokunuşla hayatınızı konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hale getirebilirsiniz. Audio Akıllı Ev sayesinde ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, evinizin sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edersiniz. Artık hayatınızın kontrolünü elinizin altına almanın tam zamanı. Audio SmartHome uygulaması iOS ve Android uyumludur.

Her Yerden Kontrol

Audio’nun kullanıcı dostu uygulaması ve ara yüzü sayesinde her yaştan insan evini kontrol edebilir. İster iş seyahatinde ister tatilde ister alışveriş yapıyor olun, evinizi cep telefonu ile uzaktan kontrol edebilir ve evinizin güvenliğini dünyanın her yerinden sağlayabilirsiniz.

Güvenlik

Hırsız Alarmı

Tek bir dokunuşla alarmınız devreye alır ve ailenizin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Manyetik Kontak

Evinize hırsız girerse cep telefonunuza ve güvenlik görevlisine gelen mesaj ile anında haberdar olabilirsiniz.

Hareket Sensörü

Evinizde hareket algıladığında, alarmınız çalar cep telefonunuza ve güvenlik görevlinize alarm bilgisi gelir.

Yangın Alarmı ve Duman Dedektörü

Evinizde yangın çıktığı zaman anında sizin ve güvenlik görevlinizin haberi olur.

Gaz Dedektörü

Evinizde gaz sızıntısı olduğu zaman otomatik gaz vanası ile gazınız kesilir. Sizin ve güvenlik görevlinizin haberi olur.

Su Taşkını Dedektörü

Evinizi su basarsa otomatik su vanası ile suyunuz kesilir. Sizin ve güvenlik görevlinizin haberi olur.

Aydınlatma Kontrolü

Açık unuttuğunuz lambalar için artık endişe etmenize gerek yok. Audio Akıllı Ev ile ışığınızı cep telefonu ile dünyanın her yerinden kapatıp açabilirsiniz. Işık kontrolü sayesinde  güvenliğinizi sağlar, enerji tasarrufu yapar ve konforunuz artar.

Gaz, Su, Elektrik Kontrolü

Audio Akıllı Ev sayesinde evinizin gazını, suyunu ve elektriğini dünyanın her yerinden cep telefonu ile istediğiniz zaman açıp kapatarak hem güvenliğinizi, hem de enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.

Priz Kontrolü

Ütüyü prizde mi unuttunuz? Artık bunun için endişe etmenize gerek yok. Audio Akıllı Ev sayesinde prizde unuttuğunuz cihazlarınızı cep telefonu ile dünyanın her yerinden açıp kapatabilirsiniz.

Görüntülü Diafon

Audio Akıllı Ev sistemleri görüntülü diafon içeren bir sistemdir. Güvenliğiniz, kapınız ve apartman görevlinizle konuşma sağlayabilirsiniz. Kapınız çaldığında, akıllı ev ünitesi üzerinden dış kapınızdaki veya güvenliğinizdeki misafirinizi görebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

Kombi Kontrolü

Dışarıdayken kombinizi cep telefonunuzdan kapatıp enerji tasarrufu yaparsınız. Evinize gelmeden kombinizi cep telefonundan açarak evinizi önceden ısıtır, ve geldiğinizde sıcacık evinizin keyfini sürersiniz.

Klima Kontrolü

Sıcak yaz günlerinde evinize gelmeden cep telefonu ile klimanızı açarak, evinizi serinletebilirsiniz. Ya da açık unuttuğunuz klimanızı tek dokunuşla uzaktan kapatabilirsiniz.

İklimlendirme

Audio Akıllı Ev’in termostat özelliği sayesinde evinizin sıcaklık ayarlarını yapabilirsiniz ve enerji tasarrufu yaparsınız.

Gaz, Su, Elektrik Kontrolü

Audio Akıllı Ev sayesinde evinizin gazını, suyunu ve elektriğini dünyanın her yerinden cep telefonu ile istediğiniz zaman açıp kapatarak hem güvenliğinizi, hem de enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.

Konfor

Audio Akıllı Ev ile evinizi kontrol etmek artık çok kolay. Evinizdeyken akıllı ev kontrol ünitesi üzerinden veya dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuz ile akıllı evinizi kontrol edebilirsiniz.

7″ Akıllı Ev Kontrol Ünitesi

Aydınlatma Kontrolü

Hayat ışıkla başlar. Audio Akıllı Ev ile evinizin ışık kontrolünü yapabilirsiniz. İsterseniz odalarınızı teker teker, isterseniz de bütün evi tek tuşla aydınlatıp, karartabilirsiniz. Işık kontrolü sayesinde konforunuzu arttırır ve enerji tasarrufu yaparsınız.

Perde ve Panjur Kontrolü

İster Audio Akıllı Ev kontrol ünitesi, ister cep telefonunuz veya tabletinizden perde ve panjurlarınızı tek dokunuşla açıp kapatabilirsiniz.

Priz Kontrolü

Ütüyü prizde mi unuttunuz? Artık bunun için endişe etmenize gerek yok. Audio Akıllı Ev sayesinde prizde unuttuğunuz cihazlarınızı cep telefonu ile dünyanın her yerinden açıp kapatabilirsiniz.

TV kontrol

Televizyonunuz için evinizde olan tüm kumandalara artık veda edebilirsiniz. Audio Akıllı Ev sayesinde televizyonunuzun kontrolünü cep telefonunuzdan veya tabletinizden yapabilirsiniz.

Senaryo

Hayatınızın senaryosunu siz belirleyin… Senaryo ayarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Audio teknolojisi sayesinde hiç bir servis çağırmadan ve ücret ödemeden senaryolarınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Eve Giriş ; senaryosu ile evinizi istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Dilediğiniz ışığı, perdeyi, panjuru, prizi, vanayı, kombiyi ve klimayı açarak veya kapatarak hayatınıza kalite katar ve konfor sağlarsınız.

Evden Çıkış ; senaryosu ile evinizi istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Dilediğiniz ışığı, perdeyi, panjuru, prizi, vanayı, kombiyi ve klimayı açarak veya kapatarak hayatınıza kalite katar ve konfor sağlarsınız.

Tatil ; tatile gittiğiniz zaman istediğiniz cihazı açık veya kapalı yapabileceğiniz senaryonuzdur. Herhangi bir odanızın ışığını açık bırakarak hırsızlara caydırıcı bir senaryoda belirleyebilirsiniz.

Gece ; uyurken evinizde uygulayabileceğiniz senaryodur.

Kişisel ; 2 adet kişisel senaryonuzu evinizde yapmaktan hoşlandığınız aktivitelere göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Salon ışıklarını ve perdelerini tek tuşla kapatarak evinizi sinema izleme salonuna çevirebilirsiniz.

Sinema keyfi...

Senaryolarınızı kullanarak istediğiniz ışıkları kısıp, istediğiniz perdeleri kapatıp ve televizyonunuzu kontrol ederek evinizde sinema keyfi sürebilirsiniz. Üstelik tüm bunları önceden belirlediğiniz sinema senaryosu sayesinde tek tuşla yapabilirsiniz.

Perde Kontrol; sinema senaryonuz ile perdelerinizi istediğiniz konuma getirebilirsiniz..

Dimmer Kontrol ; sinema senaryonuz ile ışıklarınızı istediğiniz ayara getirebilirsiniz.

Hizmetler

Tüm bu hizmetlere, akıllı ev ünitenizin hizmetler menüsünden ulaşabilirsiniz

  • Taksi çağırma
  • Elektrik arızası bildirimi
  • Spor randevusu
  • Su arızası bildirimi
  • Gaz arızası bildirimi
  • Su isteği
  • Asansör çağırma
  • Temizlik
  • Yazılı Mesaj
  • Toplu mesaj

Kurulum

Akıllı Evlerin kurulumu ve devreye alması hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Audio ile montajından, devreye almasına kadar ev otomasyonu artık çok kolaydır.

Audio’nun geliştirmiş olduğu sistemin tesisatı kolay ve ekonomiktir.

Audio Akıllı Ev’in basit tesisat yapısı sayesinde kablolama ve montaj ucuzdur.

Üstelik, Audio Akıllı Ev’i herkes kurabilir. Elektrikçilerinizin takabileceği bu sistem sayesinde artık tüm binalar akıllı ev olacaktır.